Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Brookshire's Nonfat Vanilla Greek Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • The Greek Gods Honey Vanilla Yogurt - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
  • Dannon Strawberry Cheesecake Greek Nonfat Yogurt - 5.3 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.26/oz
    was $5.79
    Offer Valid: Sep 4th - Jan 15th
  • Dannon Oikos Vanilla Greek Yogurt Blended Triple Zero - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Oikos Vanilla Triple Zero Blended Greek Yogurt - 5.3 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.29
    $0.30/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Aug 14th - Jan 15th
  • Chobani Peach With Zero Sugar - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • Chobani Mixed Berry Yogurt-Cultured - 5.3 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.24/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Jan 15th
  • Chobani Cookies & Cream Flip Low-Fat Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Chobani Flip Lowfat S'more S'mores Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Chobani Vanilla Non-Fat Greek Yogurt Blended - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • Chobani Key Lime Blended Low-Fat Greek Yogurt - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • Chobani Lemon Reduced Fat Greek Yogurt Blended - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • Brookshire's Nonfat Plain Greek Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Chobani Plain Non-Fat Greek Yogurt 0% - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.19
    $0.19/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Chobani Toasted Coconut Vanilla With Zero Sugar - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • Chobani Plain Non-Fat Greek Yogurt - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • Chobani Honey Blended Greek Yogurt - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • Chobani Flip Lowfat Strawberry Cheesecake Greek Yogurt - 4.5 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49
    $0.42/oz
    was $7.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 7th
  • Chobani Coffee Low-Fat Greek Yogurt Blended - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • Oikos Triple Zero Mixed Berry Flavor Blended Greek Yogurt - 5.3 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.29
    $0.30/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Aug 14th - Jan 15th
  • Chobani Vanilla With Zero Sugar Multi-Pack - 5.3 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.24/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Jan 15th
  • Chobani Black Cherry Non-Fat Greek Yogurt On The Bottom 0% Milkfat - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • Chobani Flip Lowfat Peanut Butter Cup Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Chobani Mixed Berry Vanilla Greek Yogurt - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • Chobani Peach Non-Fat Greek Yogurt On The Bottom 0% Milkfat - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • Chobani Strawberry Cheesecake Flip Low-Fat Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Chobani Strawberry Cheesecake With Zero Sugar - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • Chobani Vanilla Zero Sugar Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.19
    $0.19/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Chobani Almond Coco Loco Flip Low-Fat Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Chobani Key Lime Flip Low-Fat Greek Yogurt Crumble Mix In - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
Can't find what you're looking for?