All sale items

6895 items

Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • BUY 2 GET 2 FREE
    Coca-Cola Original Soda Soft Drink  - 144 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • BUY 2 GET 2 FREE
    Dr Pepper Soda - 12 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.99
    $0.92/fl oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Hormel Baby Back Ribs - Avg 2.83 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $14.12 avg/ea
    $4.99/lb
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Final cost based on weight
  • BUY 2 GET 2 FREE
    Sprite Lemon Lime Soda Soft Drinks - 144 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  •  Red Seedless Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.53 avg/ea
    $3.79/lb
    was $8.98 avg/ea
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Final cost based on weight
  •  Seedless Green Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.80 avg/ea
    $1.69/lb
    was $4.48 avg/ea
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Final cost based on weight
  • Hormel Pork Butt - Avg 7.79 Lbs
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $19.40 avg/ea
    $2.49/lb
    was $31.08 avg/ea
    Offer Valid: Sep 24th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • BUY 2 GET 2 FREE
    Diet Coke Soda Soft Drink - 144 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  •  Honey Crisp Apple - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19 avg/ea
    $1.99/lb
    was $1.97 avg/ea
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Final cost based on weight
  • Ro-Tel Rotel Diced Tomatoes And Green Chilies - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.16/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • Ozarka 100% Natural Spring Water - 16.9 Fluid Ounce - 24 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.01/fl oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 2nd
  • $2.99 WYB 2
    Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  •  Green Cabbage - Avg 3.40 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69 avg/ea
    $0.79/lb
    was $3.37 avg/ea
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Final cost based on weight
  • Brookshire's Thick Cut Hickory Smoked Bacon - 40 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.99
    $0.30/oz
    was $15.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • BUY 2 GET 2 FREE
    Dr Pepper Diet Soda - 12 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.99
    $0.92/fl oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Lay's Potato Chips Classic - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 14th
  • BUY 2 GET 2 FREE
    Dr Pepper Zero Sugar Soda - 12 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.99
    $0.92/fl oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • $2.49 WYB 2
    Coca-Cola Original Soda Soft Drink  - 67.6 Fluid Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.05/fl oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Boneless Skinless Chicken Breast - Avg 2.39 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.93 avg/ea
    $4.99/lb
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Final cost based on weight
  • $2.99 WYB 2
    Tostitos Dip Salsa Con Queso Medium Flavored - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.39
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Brookshire's Thick Cut Applewood Smoked Bacon - 40 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.99
    $0.30/oz
    was $15.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • $2.49 WYB 2
    Dr Pepper Soda Soft Drink - 2 Liter

    Open Product Description
    $3.49
    $1.75/l
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  •  Green Seedless Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.53 avg/ea
    $3.79/lb
    was $8.98 avg/ea
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
    Final cost based on weight
  • $5.99 WYB 3
    Dr Pepper - 16.9 Fluid Ounce - 6 Count

    Open Product Description
    $7.99
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $3.49/lb
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Tostitos Scoops Tortilla Chips Original - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 14th - Oct 16th
  • Taylor Farms Iceburg Shredded Lettuce - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.49
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 14th
  • BUY 2 GET 2 FREE
    Coca-Cola Zero Sugar Soda Soft Drink - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.99
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Ro-Tel Mild Diced Tomatoes & Green Chilies - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.16/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • Jimmy Dean Regular Flavored Sausage - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 21st - Sep 30th
Can't find what you're looking for?