Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Brookshire's Nonfat Vanilla Greek Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Yoplait Yogurt Oui French Peach - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
  • Yoplait French Vanilla Original - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Blackberry Harvest Low Fat Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • The Greek Gods Honey Vanilla Yogurt - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
  • Yoplait Oui French Style Black Cherry Yogurt - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
  • Danimals Strawberry Smoothie - 0.517 Fluid Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.79
    $1.22/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid: Sep 16th - Jan 15th
  • Dannon Strawberry Cheesecake Greek Nonfat Yogurt - 5.3 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.26/oz
    was $5.79
    Offer Valid: Sep 4th - Jan 15th
  • YOPLAIT Original Harvest Peach Original Low Fat Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Dannon Oikos Vanilla Greek Yogurt Blended Triple Zero - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Yoplait Original Strawberry Cheesecake Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Danimals Smoothie Strawberry & Mixed Berry Dairy Drink - 0.097 Quart - 12 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $5.59/qt
    was $6.99
    Offer Valid: Aug 14th - Jan 15th
  • Oikos Pro Mixed Berry Flavored Yogurt - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.19
    $0.41/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Sep 4th - Jan 15th
  • Oikos Vanilla Triple Zero Blended Greek Yogurt - 5.3 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.29
    $0.30/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Aug 14th - Jan 15th
  • Chobani Peach With Zero Sugar - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • ratio Blueberry High Protein Yogurt - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Chobani Mixed Berry Yogurt-Cultured - 5.3 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.24/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Jan 15th
  • Chobani Cookies & Cream Flip Low-Fat Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Chobani Flip Lowfat S'more S'mores Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Activia Black Cherry Mixed Berry Yogurt - 4 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.99
    $0.17/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Sep 16th - Jan 15th
  • Chobani Vanilla Non-Fat Greek Yogurt Blended - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • Chobani Key Lime Blended Low-Fat Greek Yogurt - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • Chobani Lemon Reduced Fat Greek Yogurt Blended - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • Yoplait Light Very Vanilla Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Smooth Style Strawberry Banana Flavored Low Fat Yogurt Tub - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.13/oz
  • Activia Strawberry Lowfat Yogurt - 4 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 16th - Jan 15th
  • Activia Vanilla Lowfat Yogurt - 4 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 16th - Jan 15th
  • Brookshire's Nonfat Plain Greek Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Chobani Plain Non-Fat Greek Yogurt 0% - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.19
    $0.19/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Chobani Toasted Coconut Vanilla With Zero Sugar - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
Can't find what you're looking for?