Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • BUY 5 SAVE $5
    Nature Valley Protein Salted Caramel Nut Chewy Bars - 1.42 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.49/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • General Mills Lucky Charms Marshmallow Lucky Charms Treats - 0.85 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.19
    $0.62/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 18th - Oct 21st
  • Kellogg's Original Rice Krispies Treats Bars - 0.78 Ounce - 40 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.99
    $0.29/oz
    was $12.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • POP-TARTS Cherry Frosted Toaster Pastries - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.59
    $0.23/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 14th
  • POP-TARTS S'mores Frosted Toaster Pastries - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.59
    $0.23/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 14th
  • Nature Valley Biscuits Cinnamon Almond Butter - 1.35 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.59/oz
  • Kellogg's Nutri Grain Strawberry Value Pack Soft Baked Breakfast Bar - 1.3 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.31/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Jan 15th
  • POP-TARTS Cherry Frosted Toaster Pastries - 1.688 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.26/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 30th - Jan 15th
  • Rice Krispies Original Crispy Mini Marshmallow Squares Treats Snack Bars - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.44/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Kellogg's Rainbow Candy Coated Chocolate Pieces Original Variety Pack Rice Krispies Treats Crispy Marshmallow Squares - 0.756 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.45/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • POP-TARTS Strawberry Frosted Toaster Pastries - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.59
    $0.23/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 14th
  • POP-TARTS Brown Sugar Cinnamon Frosted Toaster Pastries - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.59
    $0.23/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 14th
  • Quaker Chewy Granola Bars Peanut Butter Chocolate Chip - 6.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.60/oz
    was $4.69
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • Brookshire's Peanut Sweet & Salty Granola Bars - 1.233 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.40/oz
  • Kellogg's Original Rice Krispies Treats Bars - 0.775 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.61/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 30th - Jan 15th
  • Kellogg's Rice Krispies Treats Original Value Pack Crispy Marshmallow Squares - 0.775 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.44/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Nature Valley Sweet & Salty Nut Dark Chocolate, Peanut & Almond Chewy Granola Bars - 1.233 Ounce - 6 Count

    Open Product Description
    $3.99
    $0.54/oz
  • Brookshire's Frosted Chocolate Fudge Toaster Pastries - 22 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.17/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • General Mills REESE's Puffs Peanut Butter And Cocoa Treats - 0.85 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.19
    $0.62/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 18th - Oct 21st
  • Brookshire's Peanut, Almond, Dark Chocolate Protein Chewy Granola Bars - 1.42 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.46/oz
  • Quaker Chewy Granola Bars Less Sugar Chocolate Chip - 6.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.60/oz
    was $4.69
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • Kellogg's Nutri Grain Apple Cinnamon Soft Baked Breakfast Bars - 1.3 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
  • Kellogg's Nutri Grain Blueberry Soft Baked Breakfast Bars - 1.3 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
  • Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Salted Caramel Nut Peanut, Almond & Dark Variety Pack Protein Chewy Bars - 1.42 Ounce - 15 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $11.99
    $0.56/oz
  • Quaker Chewy Variety Pack Granola Bars - 0.838 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.60/oz
    was $4.69
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • BUY 5 SAVE $5
    Nature Valley Protein Peanut Butter Dark Chocolate Chewy Bars - 1.42 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.49/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Kind Protein Gluten Free Crunchy Peanut Butter Protein Bar - 1.76 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.99
    $1.14/oz
  • Kind Protein Gluten Free Dark Chocolate Nut Protein Bar - 1.76 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.99
    $1.14/oz
  • Nature Valley Protein Peanut Butter Dark Chocolate Chewy Bars - 1.42 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $9.49
    $0.67/oz
  • POP-TARTS Frosted Chocolate Fudge - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.59
    $0.23/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 14th
Can't find what you're looking for?