Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • POP-TARTS Strawberry Frosted Toaster Pastries - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.59
    $0.23/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 14th
  • POP-TARTS Brown Sugar Cinnamon Frosted Toaster Pastries - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.59
    $0.23/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 14th
  • Kellogg's Nutri Grain Blueberry Soft Baked Breakfast Bars - 1.3 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
  • Kellogg's Nutri Grain Strawberry Soft Baked Breakfast Bars - 1.3 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
  • Nature Valley Crunchy Maple Brown Sugar Peanut Butter Oats 'n Honey Granola Bars - 1.49 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49
    $0.42/oz
    was $7.99
    Offer Valid: Sep 18th - Oct 28th
  • belVita Cinnamon Brown Sugar Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
  • POP-TARTS S'mores Frosted Toaster Pastries - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.59
    $0.23/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 14th
  • Brookshire's Frosted Brown Sugar Cinnamon Toaster Pastries - 22 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.17/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • POP-TARTS Strawberry Frosted Toaster Pastries - 1.688 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.26/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 30th - Jan 15th
  • Special K Blueberry Pastry Crisps - 0.88 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.76/oz
  • Sunbelt Bakery Fudge Dipped Chocolate Chip Granola Bar - 12.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.27/oz
  • Kellogg's Rice Krispies Treats Original Value Pack Crispy Marshmallow Squares - 0.775 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.44/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Fiber One Chocolate Fudge Value Pack Brownies - 0.883 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.49
    $0.80/oz
  • Kellogg's Nutri Grain Mixed Berry Soft Baked Breakfast Bars - 1.3 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
  • Rice Krispies Original Crispy Mini Marshmallow Squares Treats Snack Bars - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.44/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Kellogg's Original Rice Krispies Treats Bars - 0.78 Ounce - 40 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.99
    $0.29/oz
    was $12.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Nature Valley Biscuits Cinnamon Almond Butter - 1.35 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.59/oz
  • Nature Valley Sweet & Salty Nut Cashew Chewy Granola Bars - 1.233 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.54/oz
  • Kellogg's Nutri Grain Apple Cinnamon Soft Baked Breakfast Bars - 1.3 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
  • Brookshire's Frosted Strawberry Toaster Pastries - 22 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.17/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • POP-TARTS Frosted Cookies & Creme - 1.688 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.26/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 30th - Jan 15th
  • Kellogg's Nutri Grain Blueberry Value Pack Soft Baked Breakfast Bars - 1.3 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.31/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Jan 15th
  • Brookshire's Oats & Honey Crunchy Granola Bars - 0.742 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
  • Kellogg's Original Rice Krispies Treats Bars - 0.775 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.61/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 30th - Jan 15th
  • Brookshire's Chocolate Chunk Chewy Granola Bars - 0.838 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.40/oz
    was $2.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 30th
  • belVita Toasted Coconut Breakfast Biscuits - 8.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
  • NATURE VALLEY Crunchy Oats 'n Honey Granola Bars - 0.745 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.45/oz
  • Nature Valley Sweet & Salty Nut Almond Chewy Granola Bars - 1.233 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.54/oz
  • NATURE VALLEY Sweet & Salty Nut Peanut Chewy Granola Bars - 1.233 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.54/oz
  • POP-TARTS Blueberry Frosted Toaster Pastries - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.59
    $0.23/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 14th
Can't find what you're looking for?