Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Classic Chicken Pot Pie - 1 Each

    Open Product Description
    $5.99
  • Original Pulled Rotisserie Chicken - Avg 0.68 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.47 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Classic Chicken Pot Pie Sold Cold - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
  • Short Cuts Banana Pudding - Avg 1.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • ON SALE!
    Ancho Chili Pork Tamales - 6 Count

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17 each
    Offer Valid: Sep 30th - Nov 4th
  • Short Cuts Chicken Spaghetti - Avg 0.75 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • ON SALE!
    Chicken Tomatillo Tamales - 6 Count

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17 each
    Offer Valid: Sep 30th - Nov 4th
  • Roasted Chicken Breast - 1 Each

    Open Product Description
    $3.49
  • Full Slab BBQ Pork Ribs Sold Cold - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $16.99
  • La Terra Fina Cheddar & Broccoli Made With Cage Free Egg Quiche Cheesy - 23 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $14.99
    $0.65/oz
  • La Terra Fina Classic Lorraine Made With Cage Free Egg Quiche - 23 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $14.99
    $0.65/oz
  • La Terra Fina Spinach & Artichoke Quiche Florentine - 23 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $14.99
    $0.65/oz
  • ON SALE!
    Beef Tenderloin Tamales - 6 Count

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17 each
    Offer Valid: Sep 30th - Nov 4th
  • Roasted Chicken Tender Snack Pack - 1 Count

    Open Product Description
    $5.49
  • Short Cuts King Ranch Chicken - Avg 0.88 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.91 avg/ea
    $8.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fried Chicken Tenders Sold Cold - Avg 0.77 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.92 avg/ea
    $8.99/lb
    Final cost based on weight
  • Brookshire's Handmade Jalapeno & Cheese Texas Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.47/oz
  • Brookshire's Texas Ancho Chili Pork Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.47/oz
  • Brookshire's Texas Beef Tenderloin Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.47/oz
  • Brookshire's Texas Chicken Tomatillo Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.47/oz
  • ON SALE!
    Cheese Jalapeno Tamales - 6 Count

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17 each
    Offer Valid: Sep 30th - Nov 4th
  • Giovanni Rana Chicken Parmesan Lasagna - 25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.99
    $0.40/oz
  • Giovanni Rana Ultimate Meat Loaded Lasagna - 25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.99
    $0.40/oz
  • Grab & Go Regular Popcorn Chicken - 1 Count

    Open Product Description
    $2.49
  • Grab & Go Spicy Popcorn Chicken - 1 Each

    Open Product Description
    $2.49
  • Grab N Go Chicken Tenders & Wedges - 0.37 Pound

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Grab N Go Chicken Tenders - 0.27 Pound

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Meatloaf - Avg 0.63 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.29 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Panera Bread Hearty Beef Chili With Beans - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.99
    $0.58/oz
  • Ranch Chickie Wrap - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
Can't find what you're looking for?