Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 14.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.50/oz
  • $2.99 WYB 2
    Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Ritz The Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.29
    $0.39/oz
  • Lay's Potato Chips Classic - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 14th
  • $2.99 WYB 2
    Tostitos Dip Salsa Con Queso Medium Flavored - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.39
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $3.49/lb
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Tostitos Scoops Tortilla Chips Original - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 14th - Oct 16th
  • $2.99 WYB 2
    Tostitos Dip Queso Blanco Medium - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.39
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 15.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.47/oz
  • Lay's Wavy Original Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 14th
  • Ruffles Potato Chips Original - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.56/oz
  • Little Debbie Honey Buns - 1.767 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $0.30/oz
  • Tostitos Cantina Thin & Crispy Tortilla Chips - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 5th
  • Lay's Barbecue Flavored Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 14th
  • Ritz Fresh Stacks Original Crackers - 11.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.29
    $0.45/oz
  • Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 14th - Oct 16th
  • Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 14th - Oct 16th
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Regular - 1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
    $0.79/oz
  • Frito Lay Family Fun Mix Variety Pack - 16.88 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $0.65/oz
    was $13.69
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Doritos Tortilla Chips Nacho Cheese Flavored - 1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
    $0.79/oz
  • Lay's Potato Chips Classic - 1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
    $0.79/oz
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 21st - Oct 7th
  • $2.99 WYB 2
    Fritos The Original Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks  - 0.88 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
    $0.90/oz
  • Ruffles Cheddar & Sour Cream Flavored Potato Chips - 12.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.58/oz
  • Tostitos Tortilla Chips Hint Of Lime Flavored - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 14th - Oct 16th
  • $2.99 WYB 2
    Doritos Cool Ranch Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Lay's Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 14th
  • Frito Lay Snacks Flavor Mix Variety Pack - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
    was $13.69
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • $2.99 WYB 2
    Tostitos Dip Creamy Spinach Flavored - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.39
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
Can't find what you're looking for?