Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • General Mills Cheerios With Real Honey & Natural Almond Flavor Nut Sweetened Whole Grain Oat Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.32/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Family Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.32/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Kellogg's Family Size Frosted Flakes Cereal - 21.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.30/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • General Mills Lucky Charms Family Size Frosted Toasted Oat Cereal With Marshmallows - 18.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.32/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.33/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Cap'n Crunch 's Sweetened Corn & Oat Cereal Berries Naturally & Artificially Flavored - 11.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.28/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Hostess Donettes Powdered Mini Donuts - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.35/oz
    was $3.79
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • KELLOGG's Frosted Flakes Large - 17.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.35/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Post Raisins Dates & Pecans Great Grains - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.34/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Aug 12th - Oct 16th
  • Post Honey Bunches Of Oats With Oats & Honey Bunches Of Sweetened Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 16th
  • Quaker Instant Grits Original - 9.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.44/oz
    was $4.99
    Offer Valid: May 29th - Jan 15th
  • Quaker Instant Oatmeal Original - 9.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.41/oz
    was $4.49
    Offer Valid: May 27th - Oct 7th
  • POP-TARTS S'mores Frosted Toaster Pastries - 1.692 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.59
    $0.23/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 14th
  • Kellogg's Rice Krispies Toasted Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • General Mills REESE's Puffs Family Size Sweet And Crunchy Corn Puffs - 19.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.30/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Quaker Instant Grits Butter - 9.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.44/oz
    was $4.99
    Offer Valid: May 29th - Jan 15th
  • Kellogg's Frosted Flakes Cereal Cup - 2.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.76/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 18th - Sep 30th
  • Little Debbie Mini Powdered Donuts - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.59
    $0.26/oz
  • Quaker Instant Oatmeal Maple & Brown Sugar - 12.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid: May 27th - Oct 7th
  • General Mills Cinnamoji Toast Crunch Large Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 16.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.36/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 23rd - Dec 11th
  • Quaker Cinnamon Crunchy Oat Cereal - 14.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.23/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Quaker Instant Grits Flavor Variety Pack - 9.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.44/oz
    was $4.99
    Offer Valid: May 29th - Jan 15th
  • General Mills Cheerios Real Honey & Natural Almond Flavor Large Size Sweetened Whole Grain Oat Cereal - 15.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.39/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 23rd - Dec 11th
  • Quaker Fruit & Cream Instant Oatmeal - 1.05 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.47/oz
    was $4.49
    Offer Valid: May 27th - Oct 7th
  • Quaker Instant Oatmeal Raisin Date & Walnut - 10.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
    was $4.49
    Offer Valid: May 27th - Oct 7th
  • Malt O Meal Family Size Fruity Dyno-Bites Cereal - 25 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.24/oz
  • POP-TARTS Strawberry Frosted Toaster Pastries - 1.688 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.20/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • General Mills Made With Real Honey Retro Recipe Golden Grahams Cereal - 18.9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.32/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Brookshire's Quick Rolled Oats Whole Grain - 42 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.12/oz
    was $5.69
    Offer Valid: Sep 2nd - Oct 30th
Can't find what you're looking for?