Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • PANGBURN's Of Texas Millionaires Pecans & Honey Caramel Covered In Milk Chocolate - 16.75 Ounce

    Open Product Description
    $17.99
    $1.07/oz
  • Hershey's Milk Chocolate - 1.55 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.28/oz
  • HERSHEY's King Milk Chocolate - 2.6 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • Hershey's Milk Chocolate With Whole Almonds - 1.45 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.37/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candy, Party Size, Bag - 38 Ounce

    Open Product Description
    $16.49
    $0.43/oz
  • HERSHEY's Xl Milk Chocolate - 4.4 Ounce

    Open Product Description
    $3.79
    $0.86/oz
  • Hershey's Kisses Brand Kisses Brand Milk Chocolate - 35.8 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $15.99
    $0.45/oz
  • HERSHEY's Milk Chocolate - 0.45 Ounce - 8 Count

    Open Product Description
    $3.19
    $0.89/oz
  • Ferrero Rocher Assorted Fine Confections - 4.6 Ounce

    Open Product Description
    $8.99
    $1.95/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates - 1.3 Ounce

    Open Product Description
    $2.49
    $1.92/oz
  • M&M's Fun Size Milk Chocolate Candy, Bag - 10.53 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.66/oz
  • Milky Way Us Milky Way Candy Milk Chocolate Bar, Share Size - 3.63 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.82/oz
  • HERSHEY's Special Dark Hersheys Mildly Sweet Chocolate Giant Bar - 7.56 Ounce

    Open Product Description
    $5.49
    $0.73/oz
  • Hershey's Miniatures Chocolate Candy - 35.9 Ounce

    Open Product Description
    $15.99
    $0.45/oz
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates - 5.3 Ounce

    Open Product Description
    $8.99
    $1.70/oz
  • HERSHEY's King Milk Chocolate With Whole Almonds - 2.6 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • 3 Musketeers Fun Size Milk Chocolate Candy Bars - 10.48 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.67/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candy, Sharing Size, Bag - 10 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candy, Family Size, Bag - 18 Ounce

    Open Product Description
    $10.49
    $0.58/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate & Almond Candy, Large Bag - 6.74 Ounce

    Open Product Description
    $6.49
    $0.96/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Candy, Bag - 7.61 Ounce

    Open Product Description
    $6.49
    $0.85/oz
  • Dove Promises Milk Chocolate Candy, Candy Bag - 7.61 Ounce

    Open Product Description
    $6.49
    $0.85/oz
  • Elit Dubai Milk Chocolate With Pistachio - 3.17 Ounce

    Open Product Description
    $7.99
    $2.52/oz
  • Ghirardelli Chocolate Intense Dark Sea Salt Soiree - 4.12 Ounce

    Open Product Description
    $7.49
    $1.82/oz
    was $7.99
    Offer Valid: Sep 11th - Dec 25th
  • Ghirardelli Sea Salt Caramel Squares Dark Chocolate Dk Ss Car Sq Sub Nest - 5.32 Ounce

    Open Product Description
    $7.49
    $1.41/oz
    was $7.99
    Offer Valid: Sep 11th - Dec 25th
  • HERSHEY's Dark Chocolate Truffles Nuggets - 7.7 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.91/oz
  • HERSHEY's Giant Milk Chocolate - 0.302 Ounce - 25 Count

    Open Product Description
    $5.49
    $0.73/oz
  • HERSHEY'S Hugs Share Pack Milk Chocolate Hugged By White Crème Kisses - 9.4 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.74/oz
  • HERSHEY's Milk Chocolate - 1.55 Ounce - 6 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.99
    $0.97/oz
  • Hershey's Mr.Goodbar Chocolate Candy With Peanuts - 1.75 Ounce

    Open Product Description
    $1.99
    $1.14/oz
Can't find what you're looking for?