Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • YOPLAIT Original Harvest Peach Original Low Fat Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Cherry Orchard Low Fat Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Orange Creme Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Mountain Blueberry Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Strawberry & Harvest Peach Low Fat Yogurt - 6 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.12/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 4th - Jan 15th
  • Oui Yogurt Vanilla French Style - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
  • Yoplait Original Strawberry Cheesecake Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Key Lime Pie - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Smooth Style Harvest Peach Flavored Low Fat Yogurt, Tub - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.13/oz
  • Yoplait Go Gurt Strawberry Ice Castle Vanilla Flurries Disney Frozen II Yogurt - 0.125 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.79
    $2.90/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Sep 4th - Jan 15th
  • Yoplait Strawberry Banana Original Low Fat Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Activia Strawberry & Peach Yogurt - 4 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.99
    $0.17/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Sep 16th - Jan 15th
  • Noosa Blueberry Fines Yoghurt - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.19
    $0.40/oz
  • Oikos Pro Peach Yogurt - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.19
    $0.41/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Sep 4th - Jan 15th
  • Ratio Yogurt Protein Cultured Dairy Snack, Vanilla, Protein - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.19
    $0.41/oz
  • YOPLAIT Original Mixed Berry Low Fat Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • YOPLAIT Original Strawberry Original Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Go Gurt Strawberry Splash Cool Cotton Candy - 0.125 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.79
    $2.90/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Sep 4th - Jan 15th
  • Cabot Creamery Plain Lowfat Reduced Fat Greek Yogurt - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.19
    $3.10/lb
  • Gogo Squeez Yogurtz Berry 10 - 0.187 Pound - 10 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.99
    $4.81/lb
    was $10.49
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 30th
  • Yocrunch Strawberry Lowfat Yogurt - 4 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.29/oz
    was $5.19
    Offer Valid: Sep 16th - Jan 15th
  • Yocrunch Vanilla Lowfat Yogurt Oreo Cookie Pieces - 4 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.29/oz
    was $5.19
    Offer Valid: Sep 16th - Jan 15th
  • Yocrunch Vanilla With M&ms Lowfat Yogurt - 4 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.29/oz
    was $5.19
    Offer Valid: Sep 16th - Jan 15th
  • Activia Peach Lowfat Yogurt - 4 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 16th - Jan 15th
  • Activia Vanilla Lowfat Yogurt - 4 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 16th - Jan 15th
  • Go-Gurt Yoplait Bluey Kids Fat Free Yogurt Variety Pack, Gluten Free, 2 Lbs 16 Tubes - 32 Ounce

    Open Product Description
    $5.79
    $0.18/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Sep 4th - Jan 15th
  • Noosa Finest Yoghurt Coconut - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.19
    $0.40/oz
  • Noosa Finest Yoghurt Honey - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.19
    $0.40/oz
  • Noosa Finest Yoghurt Raspberry - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.19
    $0.40/oz
  • Noosa Peach Finest Yoghurt - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.19
    $0.40/oz
Can't find what you're looking for?