Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • YOPLAIT Original Harvest Peach Original Low Fat Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Cherry Orchard Low Fat Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Orange Creme Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Mountain Blueberry Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Strawberry & Harvest Peach Low Fat Yogurt - 6 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.12/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 4th - Jan 15th
  • Chobani Strawberry Cheesecake Flip Low-Fat Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Oui Yogurt Vanilla French Style - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
  • Yoplait Original Strawberry Cheesecake Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Brookshire's Nonfat Vanilla Greek Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
  • The Greek Gods Yogurt Plain Traditional - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.68
    $0.24/oz
  • Chobani Flip Lowfat Peanut Butter Cup Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Yoplait Original Key Lime Pie - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Chobani Red Velvet Flip Low-Fat Greek Yogurt Cupcake - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Aug 5th - Oct 21st
  • Chobani Key Lime Greek Yogurt - 5.3 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.26/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 23rd - Jan 15th
  • Yoplait Original Smooth Style Harvest Peach Flavored Low Fat Yogurt, Tub - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.13/oz
  • Brookshire's Nonfat Plain Greek Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
  • Activia Strawberry Flavor Probiotic Dailies Lowfat Yogurt Drink - 0.388 Fluid Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.29
    $2.03/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid: Aug 21st - Jan 15th
  • Danimals Banana Strawberry Smoothie - 0.258 Fluid Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $2.09/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid: Aug 14th - Jan 15th
  • Chobani Flip Lowfat Cookies & Cream Greek Yogurt - 4.5 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49
    $0.42/oz
    was $7.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 7th
  • Yoplait Go Gurt Strawberry Ice Castle Vanilla Flurries Disney Frozen II Yogurt - 0.125 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.79
    $2.90/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Sep 4th - Jan 15th
  • Chobani Flip Low Fat Cookie Dough Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Dannon Vanilla Greek Light + Fit Nonfat Yogurt - 5.3 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.26/oz
    was $5.79
    Offer Valid: Aug 5th - Jan 15th
  • Chobani Strawberry Banana Low-Fat Greek Yogurt Drink - 7 Fluid Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.28/fl oz
    was $2.49
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Chobani Cookies & Cream Flip Low-Fat Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Chobani Flip Lowfat S'more S'mores Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Chobani Pineapple On The Bottom Greek Yogurt 2% Milkfat - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.00
    $0.19/oz
    was $1.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Chobani Strawberry On The Bottom Greek Yogurt 0% Milkfat - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.00
    $0.19/oz
    was $1.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Yoplait Strawberry Banana Original Low Fat Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Activia Strawberry & Peach Yogurt - 4 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.99
    $0.17/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Sep 16th - Jan 15th
  • Chobani Vanilla Blended Greek Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
    was $7.49
    Offer Valid: Oct 2nd - Jan 15th
Can't find what you're looking for?