All sale items

7159 items

Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  •  Large Avocado - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.50
    was $1.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • BUY 3 GET 2 FREE
    Coca-Cola Original Soda Soft Drink  - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.99
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • BUY 3 GET 2 FREE
    Dr Pepper Soda - 12 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.99
    $0.92/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Choice Boneless New York Strip Steak - Avg 1.45 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $33.34 avg/ea
    $22.99/lb
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • LIMIT 3
    Bagged Potatoes - 5 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.77
    $0.35/lb
    was $2.99
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 5th
  • Standard Pride 80% Lean / 20% Fat, Ground Beef Roll - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $17.97
    $5.99/lb
    was $20.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Ro-Tel Rotel Diced Tomatoes And Green Chilies - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.16/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 7th
  • Tyson Chicken Wing Sections, Frozen - 4 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $14.99
    $3.75/lb
    was $21.99
    Offer Valid: Jun 26th - Oct 16th
  •  Red Seedless Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.53 avg/ea
    $3.79/lb
    was $8.98 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  •  Seedless Red Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.80 avg/ea
    $1.69/lb
    was $4.48 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Velveeta Cheese Original - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Boneless Skinless Chicken Breast - Avg 2.39 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.93 avg/ea
    $4.99/lb
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Brookshire's Thick Cut Hickory Smoked Bacon - 40 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.99
    $0.30/oz
    was $15.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  •  Cucumber - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.50
    was $0.79
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Coors Light Beer - 12 Fluid Ounce - 24 Count

    Open Product Description
    $18.49
    $0.06/fl oz
    was $26.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Age restricted item
  • BUY 2 GET 2 FREE
    Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 14th - Oct 16th
  • Select Boneless Round Rump Roast - Avg 2.54 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $20.29 avg/ea
    $7.99/lb
    was $22.83 avg/ea
    Offer Valid: Sep 23rd - Nov 2nd
    Final cost based on weight
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Brookshire's Boneless Skinless Chicken Thighs - Avg 1.74 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.68 avg/ea
    $4.99/lb
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • BUY 3 GET 2 FREE
    Sprite Lemon Lime Soda Soft Drinks - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.99
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Select Boneless Chuck Roast - Avg 2.57 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $20.53 avg/ea
    $7.99/lb
    was $25.67 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Blue Bell Assorted Flavors Gold Rim Ice Cream - 1 Pint
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.19
    $4.19/pt
    was $4.59
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 7th
  • BUY 3 GET 2 FREE
    Diet Coke Soda Soft Drink - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.99
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Miller Lite Beer - 12 Ounce - 24 Count

    Open Product Description
    $18.49
    $0.06/oz
    was $26.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Age restricted item
  •  Green Seedless Grapes - Avg 2.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.53 avg/ea
    $3.79/lb
    was $8.98 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Jimmy Dean Regular Flavored Sausage - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Sunbeam Texas Giant Enriched Bread - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.12/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • $2.49 WYB 2
    Coca-Cola Original Soda Soft Drink  - 67.6 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $3.49
    $0.05/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • BUY 3 GET 2 FREE
    Coca-Cola Zero Sugar Soda Soft Drink - 144 Fluid Ounce

    Open Product Description
    $10.99
    $0.08/fl oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Ranch Style Brand Beans - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.11/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • BUY 2 GET 2 FREE
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 14th - Oct 16th
Can't find what you're looking for?