Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Ritz The Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.29/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $3.99/lb
  • Ritz Fresh Stacks Original Crackers - 11.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.34/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 21st - Oct 7th
  • That's Smart! Saltine Crackers - 4 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
  • Ritz Fresh Stacks Whole Wheat Crackers - 11.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.34/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers - 6.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.60/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • CHEEZ-IT Original Family Size Baked Snack Crackers - 21 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49
    $0.36/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 28th
  • CHEEZ-IT Extra Cheesy Cheezit Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 21st - Oct 7th
  • CHEEZ-IT Extra Toasty Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 21st - Oct 7th
  • Wheat Thins Original Whole Grain Wheat Crackers - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 14th
  • Premium Mini Original Saltine Crackers - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
  • CHEEZ-IT Extra Big Baked Snack Crakers - 11.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 21st - Oct 7th
  • Ritz Fresh Stacks Original Crackers - 17.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.34/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 28th
  • Ritz Snack Packs Peanut Butter Sandwich Crackers - 11.04 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • BUY 1 GET 1 FREE
    Pepperidge Farm Goldfish Flavor Blasted Xtra Cheddar Baked Snack Crackers - 6.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.60/oz
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • CHEEZ-IT Hot & Spicy Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 21st - Oct 7th
  • Ritz Low Sodium Hint Of Salt Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.29/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Nabisco Ritz Toasted Chips Sour Cream & Onion - 8.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.58/oz
  • Ritz Original Toasted Chips - 8.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.58/oz
  • Wheat Thins Sundried Tomato & Basil Whole Grain Wheat Crackers - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 14th
  • Honey Maid Original Grahams Crackers - 14.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.38/oz
  • KELLOGG's Club Original Snack Stacks Crackers - 2.083 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.28/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Nabisco PREMIUM Original Topped With Sea Salt Premium Fresh Stacks - 13.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.29/oz
  • CRAV'N Flavor Original Snack Crackers - 3.425 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.20/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Aug 19th - Oct 30th
  • Honey Maid Family Size Original Graham Crackers - 19.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.19
    $0.32/oz
  • CHEEZ-IT White Cheddar Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 21st - Oct 7th
  • Keebler Toast & Peanut Butter Sandwich Crackers - 1.375 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Jul 17th - Jan 15th
  • Wheat Thins Big Whole Grain Wheat Crackers - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 14th
  • CHEEZ-IT Cheddar Jack Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 21st - Oct 7th
Can't find what you're looking for?