Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • BUY 2 GET 2 FREE
    Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 14th - Oct 16th
  • BUY 2 GET 2 FREE
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 14th - Oct 16th
  • BUY 2 GET 2 FREE
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 14th - Oct 16th
  • Fritos The Original Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Ritz The Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.29/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $3.99/lb
  • Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • BUY 2 GET 2 FREE
    Lay's Potato Chips Classic - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 14th
  • On The Border Cafe Style Café Tortilla Chips - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 14.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.50/oz
  • Brookshire's Seasoned Tortilla Chips - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.23/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Oct 28th
  • Hell On The Red Mild Party Dip - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.79
    $0.30/oz
  • Tostitos Dip Salsa Con Queso Medium Flavored - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.39
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • BUY 2 GET 2 FREE
    Tostitos Tortilla Chips Crispy Rounds Original - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 14th - Oct 16th
  • Ritz Fresh Stacks Original Crackers - 11.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.34/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
  • Brookshire's Lightly Seasoned Tortilla Chips - 11.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.26/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Oct 28th
  • Fritos Bean Dip Original Flavor - 9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.50/oz
  • JULIO's Original Seasoned Corn Tortilla Chips - 9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.69
    $0.41/oz
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 21st - Oct 7th
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 15.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.47/oz
  • Brookshire's Bite Size Tortilla Chips - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.23/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Oct 28th
  • Ruffles Original Potato Chips - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.65/oz
  • Lay's Potato Chips Classic - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.48
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Sep 14th - Oct 26th
  • Brookshire's White Round Tortilla Chips - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.23/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Oct 28th
  • Tostitos Dip Queso Blanco Medium - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.39
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • Santitas Tortilla Chips White Corn - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.27/oz
  • DEAN's French Onion Dip Fr - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.19
    $0.20/oz
  • Brookshire's Restaurant Style Tortilla Chips - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.23/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Oct 28th
  • Oreo Family Size Original Chocolate Sandwich Cookies - 18.12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.30/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 28th
Can't find what you're looking for?