Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Ritz The Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.34/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 28th - Sep 30th
  • Lay's Potato Chips Classic - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.47/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 14th
  • Calidad Corn Chips Tortilla - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.79
    $0.25/oz
  • Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 14.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.50/oz
  • Lay's Barbecue Flavored Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 14th
  • Lay's Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips - 7.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.79
    $0.49/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 14th
  • Fritos Scoops! Corn Chips - 15.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.47/oz
  • Calidad Brand White Corn Tortilla Chips - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.79
    $0.25/oz
  • $2.99 WYB 2
    Fritos The Original Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • $2.99 WYB 2
    Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.59
    Offer Valid: Sep 21st - Oct 7th
  • $2.99 WYB 2
    Fritos Scoops! Corn Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Ritz Fresh Stacks Original Crackers - 11.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.40/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 28th - Sep 30th
  • $2.99 WYB 2
    Tostitos Dip Salsa Con Queso Medium Flavored - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.39
    $0.29/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 15th - Oct 5th
  • On The Border Cafe Style Café Tortilla Chips - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $3.49/lb
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Ruffles Potato Chips Original - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.56/oz
  • Brookshire's Bite Size Tortilla Chips - 13 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.00
    $0.23/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 2nd - Oct 28th
  • Tostitos Scoops! Party Size Tortilla Chips - 14.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.50/oz
  • Calidad Brand Jumbo Size Round Tortilla Chips Nachos - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.29
    $0.22/oz
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.49/oz
  • Fritos Bean Dip Original Flavor - 9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.50/oz
  • Tostitos Tortilla Chips Crispy Rounds Original - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 14th - Oct 16th
  • $2.99 WYB 2
    Doritos Cool Ranch Tortilla Chips - 9.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.59/oz
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • DEAN's French Onion Dip Fr - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.00
    $0.13/oz
    was $3.19
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Doritos Cool Ranch Tortilla Chips - 14.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.29
    $0.50/oz
  • Pringles Original Potato Crisps - 5.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
    was $2.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Tostitos Scoops Tortilla Chips Original - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 14th - Oct 16th
  • Oreo Family Size Original Chocolate Sandwich Cookies - 18.12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.30/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 28th
  • Pringles BBQ Flavored Potato Crisps - 5.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.36/oz
    was $2.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th