Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Brookshire's Nonfat Vanilla Greek Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • YOPLAIT Original Strawberry & Strawberry Banana Low Fat Yogurt - 6 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.12/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 4th - Jan 15th
  • Chobani Vanilla Blended Greek Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.19
    $0.19/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 2nd
  • Danimals Smoothie Strawberry & Mixed Berry Dairy Drink - 0.097 Quart - 12 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $5.59/qt
    was $6.99
    Offer Valid: Aug 14th - Jan 15th
  • Yoplait Original Strawberry Smooth Style Yogurt - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.29
    $2.15/lb
  • YOPLAIT Original Harvest Peach Original Low Fat Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Chobani Lowfat Vanilla Mixed Berry On The Bottom Greek Yogurt - 0.325 Pound - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.49
    $4.22/lb
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 23rd - Jan 15th
  • Danimals Cotton Candy Strawberry Smoothie - 0.258 Fluid Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $2.09/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid: Aug 14th - Jan 15th
  • Brookshire's Nonfat Plain Greek Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 23rd - Sep 30th
  • Yoplait Go Gurt Strawberry Splash Cool Cotton Candy - 0.125 Ounce - 16 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.79
    $2.90/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Sep 4th - Jan 15th
  • Chobani Key Lime Flip Low-Fat Greek Yogurt Crumble Mix In - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Yoplait Original Mountain Blueberry Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Yoplait Original Strawberry & Harvest Peach Low Fat Yogurt - 6 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.12/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 4th - Jan 15th
  • Chobani Peach Cobbler Flip Low-Fat Greek Yogurt Perfect - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Aug 5th - Oct 21st
  • Dannon Oikos Vanilla Greek Yogurt Blended Triple Zero - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Activia Peach Lowfat Yogurt - 4 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 16th - Jan 15th
  • Activia Probiotic Dailies Strawberry & Blueberry Low Fat Yogurt Drinks - 0.195 Pint - 8 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.29
    $4.03/pt
    was $6.99
    Offer Valid: Aug 21st - Jan 15th
  • Yoplait Light Cherry Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Chobani Flip Low Fat Cookie Dough Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Oikos Pro Vanilla Greek Yogurt - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.19
    $0.41/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Sep 4th - Jan 15th
  • Activia Strawberry Lowfat Yogurt - 4 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 16th - Jan 15th
  • Activia Vanilla Lowfat Yogurt - 4 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.19
    $0.26/oz
    was $4.49
    Offer Valid: Sep 16th - Jan 15th
  • Activia Strawberry Flavor Probiotic Dailies Lowfat Yogurt Drink - 0.388 Fluid Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.29
    $2.03/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid: Aug 21st - Jan 15th
  • Yoplait Original Key Lime Pie - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • The Greek Gods Honey Vanilla Yogurt - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
  • Chobani Mixed Berry Vanilla Greek Yogurt - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.59
    $0.30/oz
    was $1.79
    Offer Valid: Sep 16th - Sep 30th
  • Danimals Strawberry Smoothie - 0.517 Fluid Ounce - 6 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.79
    $1.22/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid: Sep 16th - Jan 15th
  • YOPLAIT Original Mixed Berry Low Fat Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • YOPLAIT Original Strawberry Original Yogurt - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Chobani Flip Lowfat Peanut Butter Cup Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st