Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Chobani Key Lime Blended Low-Fat Greek Yogurt - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.00
    $0.19/oz
    was $1.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Chobani Coconut Caramel Cookie Flip Low-Fat Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Aug 5th - Oct 21st
  • Chobani Black Cherry Non-Fat Greek Yogurt On The Bottom 0% Milkfat - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.00
    $0.19/oz
    was $1.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Dannon Oikos Vanilla Greek Yogurt Blended Triple Zero - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.99
    $0.25/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Jan 16th - Jan 15th
  • Chobani Plain Non-Fat Greek Yogurt 0% - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
    was $7.49
    Offer Valid: Oct 2nd - Jan 15th
  • Chobani Vanilla Blended Greek Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
    was $7.49
    Offer Valid: Oct 2nd - Jan 15th
  • Chobani Blueberry Non-Fat Greek Yogurt On The Bottom 0% Milkfat - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.00
    $0.19/oz
    was $1.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Chobani Blueberry With Zero Sugar - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.00
    $0.19/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Chobani Flip Low Fat Cookie Dough Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.19
    $0.49/oz
  • Chobani Vanilla Non-Fat Greek Yogurt Blended - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.00
    $0.19/oz
    was $1.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Chobani Coffee Low-Fat Greek Yogurt Blended - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.00
    $0.19/oz
    was $1.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Chobani Strawberry Cheesecake With Zero Sugar - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.00
    $0.19/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Chobani Vanilla With Zero Sugar - 5.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.00
    $0.19/oz
    was $2.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Chobani Flip Lowfat Key Lime Crumble Greek Yogurt - 4.5 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.44/oz
  • Chobani Key Lime Greek Yogurt - 5.3 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.31/oz
  • Chobani Lowfat Vanilla Mixed Berry On The Bottom Greek Yogurt - 0.325 Pound - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.49
    $4.22/lb
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 23rd - Jan 15th
  • Chobani Vanilla Blended Greek Yogurt Non-Fat - 5.3 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.26/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 23rd - Jan 15th
  • Chobani Vanilla Zero Sugar Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
    was $7.49
    Offer Valid: Oct 2nd - Jan 15th
  • Fage Total 5% Milkfat Plain Greek Strained Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.49
    $0.27/oz
  • Fage Total Plain 0% Milkfat Nonfat Greek Strained Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.49
    $0.27/oz
  • Chobani Vanilla With Zero Sugar Multi-Pack - 5.3 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.31/oz
  • Brookshire's Nonfat Plain Greek Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
  • Brookshire's Nonfat Vanilla Greek Yogurt - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
  • Chobani Cookies & Cream Flip Low-Fat Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Chobani Flip Flip Almond Coco Loco - 4.5 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.99
    $0.44/oz
  • Chobani Flip Lowfat Chocolate Covered Strawberry Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Aug 5th - Oct 21st
  • Chobani Flip Lowfat Cookies & Cream Greek Yogurt - 4.5 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49
    $0.42/oz
    was $7.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 7th
  • Chobani Flip Lowfat Peanut Butter Cup Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Chobani Flip Lowfat S'more S'mores Greek Yogurt - 4.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 21st
  • Chobani Flip Lowfat Strawberry Cheesecake Greek Yogurt - 4.5 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49
    $0.42/oz
    was $7.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 7th