Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • SUN-MAID California Raisins - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.55/oz
  • Sunsweet Ones Value Pack Amaz!n Prunes - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
    was $8.49
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 30th
  • Welch's Fruit Snacks, Berries 'n Cherries, Family Size - 0.05 Pound - 40 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $9.49
    $4.75/lb
  • LEGENDARY FOODS Cinnamon Flavored Protein Sweet Roll - 2.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $1.59/oz
  • Welch's Welchs Mixed Fruit Snacks - 0.05 Pound - 40 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $9.49
    $4.75/lb
  • QUEST Tortilla Style Protein Chips - 1.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $2.72/oz
    was $3.49
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 21st
  • Atkins Endulge Treat Peanut Butter Candies - 5 Ounce

    Open Product Description
    $9.49
    $1.90/oz
  • MOTT's Assorted Fruit Flavored Snacks - 0.8 Ounce - 40 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $9.49
    $0.30/oz
    was $10.99
    Offer Valid: Sep 18th - Dec 11th
  • Quest Cracker Spicy Cheddar - 1.058 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.99
    $2.36/oz
    was $10.49
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 14th
  • Quest Cheese Crackers Cheddar - 1.058 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.99
    $2.36/oz
    was $10.49
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 14th
  • Quaker Rice Cakes Caramel - 6.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.72/oz
  • Drizzilicious Cinnamon Swirl Bites Mini Rice Cakes - 4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.29
    $1.07/oz
  • Drizzilicious Cookies And Cream Mini Rice Cakes - 4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.29
    $1.07/oz
  • Atkins Endulge Treat Chocolate Peanut Candies - 1.2 Ounce - 5 Count

    Open Product Description
    $9.49
    $1.58/oz
  • Atkins Endulge Treat Crunchalicious Bar - 0.776 Ounce - 5 Count

    Open Product Description
    $9.49
    $2.45/oz
  • Bard Valley Natural Delights Cacao Pecan Mini Medjool Dates - 10 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.99
    $0.80/oz
  • Bear Fruit Rolls Raspberry Multipack - 0.7 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.69
    $1.63/oz
  • Bear Tropical Fruit Rolls Multipack - 0.7 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.69
    $1.63/oz
  • Belvita Energy Snack Bites Blueberry & Sunflower Seed Energy Snack Bites, And Seed - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $1.00/oz
  • Brookshire's Sun-Dried Raisins - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.59
    $0.43/oz
  • Brookshire's Wasabi Peas - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.19
    $0.70/oz
  • DAVE's Killer Bread Amped-Up Protein Bars Blueberry Almond Butter - 1.9 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.49
    $1.25/oz
  • Drizzilicious Birthday Cake With Chia, Quinoa & Flax! Mini Rice Cakes Bites - 4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.29
    $1.07/oz
  • Good Thins Gluten Free Mixed Seed Rice Snacks - 3.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $1.23/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 14th
  • Kind Crispy Chocolate Peanut Butter High Protein Bar - 2.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.19
    $1.45/oz
  • Kind Crispy Sweet & Salty Caramel P High Protein Bar - 2.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.19
    $1.45/oz
  • Kind Health Grains Energy Mixed Berry - 1.4 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.86/oz
  • Kind Health Grains Energy Peanut Butter Dark Chocolate - 1.4 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.86/oz
  • Kind Protein Max Bar Chocolate Peanut Butter Crisp - 2.2 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.99
    $1.02/oz
  • Kind Zero Added Sugar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt - 1.2 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.99
    $1.67/oz