Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Ritz The Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.29/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Saltine Crackers - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $3.99/lb
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.59
    Offer Valid: Sep 21st - Oct 7th
  • Brookshire's Original Saltine Crackers - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 28th
  • Ritz Fresh Stacks Original Crackers - 11.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.34/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Pepperidge Farm Goldfish Colors Cheddar Cheese Crackers, Carton - 27.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.49
    $0.42/oz
  • Ritz Fresh Stacks Original Crackers - 17.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.34/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 28th
  • Ritz Snack Packs Peanut Butter Sandwich Crackers - 11.04 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • KELLOGG's Club Original Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • That's Smart! Saltine Crackers - 4 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
  • Wheat Thins Original Whole Grain Wheat Crackers - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 14th
  • Pepperidge Farm Goldfish Cheddar Cheese Crackers, Carton - 27.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.49
    $0.42/oz
  • Pepperidge Farm Goldfish Flavor Blasted Xtra Cheddar Cheese Crackers, Carton - 27.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.49
    $0.42/oz
  • KELLOGG's Zesta Original Saltine Crackers - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.79
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Nabisco Chicken In A Biskit CHICKEN IN A BISKIT Original Baked Snack Crackers - 7.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 14th
  • Austin Peanut Butter Toasty Sandwich Crackers - 1.375 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.32/oz
  • Nabisco Ritz Toasted Chips Sour Cream & Onion - 8.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.58/oz
  • CHEEZ-IT Hot & Spicy Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.59
    Offer Valid: Sep 21st - Oct 7th
  • Nabisco PREMIUM Original Premium Soup & Oyster Crackers - 9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
  • Blue Diamond Almond Nut Thins Gluten Free Hint of Sea Salt Nut Rice Cracker - 4.25 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.69
    $1.10/oz
  • Kellogg's Scooby-Doo! Cinnamon Baked Graham Cracker Snacks - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 28th
  • Wheat Thins Sundried Tomato & Basil Whole Grain Wheat Crackers - 8.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 28th - Oct 14th
  • CHEEZ-IT Extra Cheesy Cheezit Baked Snack Crackers - 12.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.40/oz
    was $5.59
    Offer Valid: Sep 21st - Oct 7th
  • KELLOGG's Club Multigrain Crackers - 12.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Ritz Fresh Stacks Whole Wheat Crackers - 11.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.34/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Ritz Low Sodium Hint Of Salt Crackers - 13.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.29/oz
    was $5.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Brookshire's Wheat Saltine Crackers - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 28th
  • CRAV'N Flavor Honey Graham Crackers - 4.8 Ounce - 3 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Aug 19th - Oct 30th
  • Ritz Original Toasted Chips - 8.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.69
    $0.58/oz
  • CHEEZ-IT Original Baked Snack Crackers - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
    was $8.99
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 28th