Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • General Mills Lucky Charms Family Size Frosted Toasted Oat Cereal With Marshmallows - 18.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.24/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • General Mills Cheerios With Real Honey & Natural Almond Flavor Nut Sweetened Whole Grain Oat Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.24/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Family Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.24/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Malt O Meal Family Size Fruity Dyno-Bites Cereal - 25 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.24/oz
  • Chex Cinnamon - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • Kellogg's Family Size Frosted Flakes Cereal - 21.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.30/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.25/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Chex Rice Gluten Free - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.50/oz
  • KELLOGG's® Frosted Flakes® - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 14th
  • General Mills Cheerios Real Honey & Natural Almond Flavor Large Size Sweetened Whole Grain Oat Cereal - 15.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.39/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 23rd - Dec 11th
  • General Mills Honey Nut Cheerios - 10.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.48/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Malt O Meal Berry Colossal Crunch Cereal - 34.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.19/oz
  • Malt O Meal Mom Fruity Dyno Bites - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • General Mills REESE's Puffs Family Size Sweet And Crunchy Corn Puffs - 19.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.23/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Post Golden Crisp Sweetened Puffed Wheat Cereal - 14.75 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.29/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 16th
  • Post Honey Bunches Of Oats With Almonds Sweetened Cereal Oats & Honey - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 16th
  • Kellogg's Family Size Rice Krispies Cereal - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.36/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • Kellogg's Fun Pak Frosted Flakes, Apple Jacks, Froot Loops, Cocoa Krispies, And Corn Pops - 1.07 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Jun 17th - Jan 15th
  • General Mills Cinnamoji Toast Crunch Large Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 16.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.36/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 23rd - Dec 11th
  • Post Honey Bunches Of Oats With Almonds Sweetened Cereal Oats & Honey - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Aug 12th - Oct 16th
  • Malt O Meal Tootie Fruities - 30 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.22/oz
  • Kellogg's Value Pack Cereal - 1.094 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.55/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Jun 17th - Jan 15th
  • KELLOGG's® Froot Loops® With Marshmallows - 9.3 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.54/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 14th
  • General Mills Made With Real Honey Retro Recipe Golden Grahams Cereal - 18.9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.24/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Brookshire's Crisp Rice Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • Cap'n Crunch Sweetened Corn & Oat Cereal - 12.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.34/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Post Honey Bunches Of Oats Maple & Pecans Honey Bunches Of Oats - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 16th
  • General Mills Cheerios Oat Crunch Cinnamon Sweetened Multigrain Cereal With Whole Grain Oats - 18.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.38/oz
  • Kellogg's Family Size Original Crispix Cereal - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.36/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • KELLOGG's Corn Flakes Family - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.36/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th