Filter Results

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Kind Plus Bar Cranberry Almond + Antioxidants - 1.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    was $2.19
    Offer Valid: Sep 21st - Oct 26th
  • Quest Protein Bar - 2.12 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $1.30/oz
    was $11.99
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 14th
  • Kind Caramel Almond & Sea Salt - 1.4 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $17.99
    $1.07/oz
    was $19.99
    Offer Valid: Sep 11th - Jan 1st
  • Kind Value Packs - 1.4 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $17.99
    $1.07/oz
    was $19.99
    Offer Valid: Sep 11th - Jan 1st
  • Atkins Lemon Bar - 1.41 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $9.49
    $1.35/oz
  • Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt - 1.4 Ounce - 6 Count

    Open Product Description
    $9.99
    $1.19/oz
  • Quest Chocolate Peanut Butter Flavor Protein Bar - 2.125 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $10.99
    $1.29/oz
    was $11.99
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 14th
  • Power Crunch Original Protein Energy Bar - 1.4 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.99
    $1.28/oz
  • Power Crunch Protein Energy Bar - 1.4 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.99
    $1.28/oz
  • Atkins Caramel Chocolate Nut Roll Bar - 1.552 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.49
    $1.09/oz
  • Atkins Endulge Chocolate Coconut Bar - 1.41 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.49
    $1.20/oz
  • Clif Kid Chocolate Chip - 1.27 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible
    Organic

    Open Product Description
    $13.99
    $0.92/oz
  • Builders Clif Chocolate Mint - 2.4 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $10.99
    $0.76/oz
  • Clif Builders - 2.4 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $0.76/oz
  • Clif Kid Zbar - 1.27 Ounce - 12 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $13.99
    $0.92/oz
  • Atkins Keto Caramel Almond - 0.918 Ounce - 8 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $13.49
    $1.84/oz
  • Quest Chocolate Chip Cookie Dough Protein Bar - 2.125 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $10.99
    $1.29/oz
    was $11.99
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 14th
  • Quest Protein Cookie - 2.08 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $1.32/oz
  • Kind Nuts & Spices Bar - 1.4 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.99
    $1.19/oz
  • Kind Peanut Butter Dark Chocolate - 1.4 Ounce - 6 Count

    Open Product Description
    $9.99
    $1.19/oz
  • Power Crunch Red Velvet Protein Bar - 1.4 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.99
    $1.28/oz
  • Quest Protein Bar - 2.12 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99
    $1.30/oz
    was $11.99
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 14th
  • Atkins Endulge Peanut Butter Cups - 0.6 Ounce - 10 Count

    Open Product Description
    $9.49
    $1.58/oz
  • Anagram Foil Balloon - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.39
    was $2.59
    Offer Valid: Sep 11th - Oct 9th
  • Atkins Endulge Caramel Nut Chew Bar - 1.2 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.49
    $1.42/oz
  • Atkins Endulge Pecan Caramel - 0.494 Ounce - 10 Count

    Open Product Description
    $9.49
    $1.92/oz
  • Barebells Bar Cookies And Cream - 1.94 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $1.54/oz
  • Barebells Carmel Cashew - 1.94 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $1.54/oz
  • Barebells Carmel Cashew - 1.94 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $11.49
    $1.48/oz
  • Barebells Chocolate Dough - 1.94 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $1.54/oz
Can't find what you're looking for?