Filter Results

Departments

Category

Category
The following text field filters the Category results as you type.

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • LIMIT 3
    Bagged Potatoes - 5 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.77
    $0.35/lb
    was $2.99
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 5th
  •  Roma Tomato - Avg 0.25 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.25 avg/ea
    $0.99/lb
    Final cost based on weight
  •  Iceberg Lettuce - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.29
  •  White Onion - Avg 0.80 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  •  Jalapeno Peppers - Avg 0.20 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.28 avg/ea
    $1.39/lb
    Final cost based on weight
  •  Serrano Pepper - Avg 0.10 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.30 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  •  Sweet Yellow Onion - Avg 0.80 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  •  Cilantro - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.50
  • Large Baking Potato - Avg 0.85 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.67 avg/ea
    $0.79/lb
    Final cost based on weight
  •  Green Bell Peppers - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
  •  Green Cabbage - Avg 3.40 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.37 avg/ea
    $0.99/lb
    Final cost based on weight
  •  Corn - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.50
  •  Cucumber - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.50
    was $0.79
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  •  Asparagus - Avg 1.20 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  •  Green Onions - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.99
  •  Tomatoes - Avg 0.75 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.72 avg/ea
    $2.29/lb
    Final cost based on weight
  •  Colossal Garlic - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.79
  • Bagged Potatoes - 10 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/lb
  •  Tomatillo - Avg 0.25 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.32 avg/ea
    $1.29/lb
    Final cost based on weight
  • Onions - 2 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.99
    $1.50/lb
  • NatureSweet Cherubs Heavenly Salad Tomatoes - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.20/oz
  •  Broccoli Crowns - Avg 1.40 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.51 avg/ea
    $1.79/lb
    was $3.49 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Bagged Yellow Onions - 3 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $1.10/lb
  • Highline Mini Peeled Carrots - 16 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
  •  Red Onion - Avg 0.80 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.35 avg/ea
    $1.69/lb
    Final cost based on weight
  • Calabacitas - Avg 0.75 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.49 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  •  Crookneck Yellow Squash - Avg 0.60 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $0.89 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  • Micro Spud Potato - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.19
  • Grape Tomatoes - 10 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.69
    $0.27/oz
  • Taylor Farms Iceburg Shredded Lettuce - 8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
    was $2.49
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 14th
Can't find what you're looking for?