Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • ON SALE!
    Ancho Chili Pork Tamales - 6 Count

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17 each
    Offer Valid: Sep 30th - Nov 4th
  • Beef & Bean Burrito - 1 Each

    Open Product Description
    $1.99
  • ON SALE!
    Beef Tenderloin Tamales - 6 Count

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17 each
    Offer Valid: Sep 30th - Nov 4th
  • Bone In BBQ Wing Sold Cold - Avg 1.10 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bone In Buffalo Wing Sold Cold - Avg 0.95 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.49 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Boneless BBQ Wings Sold Cold - Avg 1.00 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Boneless Buffalo Wings Sold Cold - Avg 1.00 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Brookshire's Texas Ancho Chili Pork Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.47/oz
  • Brookshire's Texas Beef Tenderloin Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.47/oz
  • Brookshire's Texas Chicken Tomatillo Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.47/oz
  • ON SALE!
    Cheese Jalapeno Tamales - 6 Count

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17 each
    Offer Valid: Sep 30th - Nov 4th
  • ON SALE!
    Chicken Tomatillo Tamales - 6 Count

    Open Product Description
    $6.99
    $1.17 each
    Offer Valid: Sep 30th - Nov 4th
  • Classic Chicken Pot Pie - 1 Each

    Open Product Description
    $5.99
  • Classic Chicken Pot Pie Sold Cold - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
  • Dietz & Watson Fresh Sliced Roast Beef - 0.79 Pound
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $13.49/lb
    $13.49/lb
    Final cost based on weight
  • Fried Chicken Tender Sold Cold - Avg 0.66 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.59 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fried Chicken Tenders Sold Cold - Avg 0.77 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.92 avg/ea
    $8.99/lb
    Final cost based on weight
  • La Terra Fina Cheddar & Broccoli Made With Cage Free Egg Quiche Cheesy - 23 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $14.99
    $0.65/oz
  • La Terra Fina Classic Lorraine Made With Cage Free Egg Quiche - 23 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $14.99
    $0.65/oz
  • La Terra Fina Spinach & Artichoke Quiche Florentine - 23 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $14.99
    $0.65/oz
  • Original Pulled Rotisserie Chicken - Avg 0.68 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.47 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Roasted Chicken Breast - 1 Each

    Open Product Description
    $3.49
  • Southern Fried Fish Sold Cold - Avg 0.51 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.09 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
Can't find what you're looking for?