Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Demet's Turtles Original Pecan The Caramel Nut Cluster - 0.587 Ounce - 3 Count

    Open Product Description
    $2.59
    $1.47/oz
  • Snickers Chocolate Candy Bar, Full Size , Snacks - 1.86 Ounce

    Open Product Description
    $1.79
    $0.96/oz
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Candy, Share Size, Bag - 3.27 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.91/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups - 0.75 Ounce - 2 Count
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $1.33/oz
  • REESE's Milk Chocolate & Peanut Butter Cup King Size Big - 2.8 Ounce

    Open Product Description
    $2.00
    $0.71/oz
    was $3.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Candy, Family Size, Bag - 18.08 Ounce

    Open Product Description
    $10.49
    $0.58/oz
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Candy, Full Size, Pouch - 1.74 Ounce

    Open Product Description
    $1.79
    $1.03/oz
  • Reese's King Size Peanut Butter Cups - 0.7 Ounce - 4 Count

    Open Product Description
    $2.00
    $0.71/oz
    was $3.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • M&M's Milk Chocolate Candy, Share Size, Bag - 3.14 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.95/oz
  • Snickers Original Milk Chocolate Candy Bar, Share Size - 3.29 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.91/oz
  • Twix Milk Chocolate Caramel Cookie Candy Bar, Share Size - 3.02 Ounce

    Open Product Description
    $2.99
    $0.99/oz
  • Snickers Original Chocolate Candy Bars, Fun Size, Bag - 10.59 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.66/oz
  • Life Savers 5 Flavors Gummies Candy Bag - 7 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $0.47/oz
  • HERSHEY'S Kit Kat - 1.5 Ounce

    Open Product Description
    $1.99
    $1.33/oz
  • REESE's Milk Chocolate & Peanut Butter Party Pack Miniature Cups - 35.6 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $15.99
    $0.45/oz
  • Brookshire's Orange Slices - 12 Ounce

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
  • Sour Patch Kids Soft & Chewy Candy - 3.5 Ounce

    Open Product Description
    $1.50
    $0.43/oz
    was $1.79
    Offer Valid: May 29th - Oct 1st
  • Brookshire's Creamy Pecan Pralines - 1.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.19
    $1.46/oz
  • Sour Patch Kids Sour Patch Kids Assorted Soft & Chewy Valentines Day Candy, Heart Shaped Box - 6.8 Ounce

    Open Product Description
    $7.49
    $1.10/oz
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Candy, Party Size, Bag - 38 Ounce

    Open Product Description
    $16.49
    $0.43/oz
  • Butterfinger Minis Bar - 9.8 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.99
    $0.82/oz
  • Payday Snack Size - 11.6 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.60/oz
  • REESE's Milk Chocolate & Peanut Butter Snack Size Cup Bar Laydown Bag - 10.5 Ounce
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 23rd - Oct 14th
  • Life Savers Gummy Candy, Wild Berries, Bag - 7 Ounce

    Open Product Description
    $3.29
    $0.47/oz
  • Lollipop Mickey Pop Ups! - 0.42 Ounce

    Open Product Description
    $3.79
    $9.02/oz
  • Kit Kat King Size Crisp Wafers In Milk Chocolate - 3 Ounce

    Open Product Description
    $2.00
    $0.67/oz
    was $3.29
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Sour Punch Bites Assorted Flavors - 9 Ounce

    Open Product Description
    $3.69
    $0.41/oz
  • Vero Chili Pepper Powder Covered Strawberry Lollipops - 0.56 Ounce - 10 Count

    Open Product Description
    $1.99
    $0.36/oz
  • M&M's Minis Milk Chocolate Candy, Sharing Size Bag - 9.4 Ounce

    Open Product Description
    $6.99
    $0.74/oz
  • Nerds Very Berry Gummy Clusters - 8 Ounce

    Open Product Description
    $6.49
    $0.81/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Oct 2nd - Oct 16th
Can't find what you're looking for?