Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Family Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.24/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • General Mills Cheerios With Real Honey & Natural Almond Flavor Nut Sweetened Whole Grain Oat Cereal - 18.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.24/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • General Mills Lucky Charms Family Size Frosted Toasted Oat Cereal With Marshmallows - 18.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.24/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Kellogg's Family Size Frosted Flakes Cereal - 21.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.30/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • Kellogg's Frosted Mini Wheats Original Family Size Whole Grain Cereal - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.27/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.49
    $0.25/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Post Honey Bunches Of Oats With Oats & Honey Bunches Of Sweetened Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 16th
  • Cap'n Crunch 's Sweetened Corn & Oat Cereal Berries Naturally & Artificially Flavored - 11.7 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Malt O Meal Berry Colossal Crunch Cereal - 34.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.19/oz
  • General Mills Cinnamoji Toast Crunch Large Size Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 16.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.36/oz
    was $6.49
    Offer Valid: Sep 23rd - Dec 11th
  • Malt O Meal Cinnamon Toasters Cereal - 33 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • Post Honey Bunches Of Oats Maple & Pecans Honey Bunches Of Oats - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 16th
  • Post Raisin Bran - 16.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.26/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Post Fruity Pebbles Natural And Artificial Fruit Flavor Large Size Sweetened Rice Cereal - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.37/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Aug 12th - Oct 16th
  • grape-nut Cereal - 20.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Jul 17th - Oct 16th
  • Post Cocoa Pebbles Large Size Chocolate Flavored Rice Cereal - 15 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.49
    $0.37/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Aug 12th - Oct 16th
  • Post Honey Bunches Of Oats With Almonds Sweetened Cereal Oats & Honey - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid: Aug 12th - Oct 16th
  • General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy, Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.19
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Malt O Meal Family Size Fruity Dyno-Bites Cereal - 25 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.24/oz
  • Malt O Meal Mom Fruity Dyno Bites - 32 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • Post Cocoa Pebbles Chocolate Sweetened Rice Cereal - 11 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.29
    $0.39/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 16th
  • Post Honey Bunches Of Oats With Almonds Sweetened Cereal Oats & Honey - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
    was $4.99
    Offer Valid: Sep 16th - Oct 16th
  • Kellogg's Family Size Rice Krispies Cereal - 18 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.36/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • General Mills Cookie Crisp Chocolate Chip Cereal - 10.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.19
    $0.49/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • General Mills Honey Nut Cheerios - 10.8 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.19
    $0.48/oz
    was $5.49
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Brookshire's Honey Nut Toasted Oats Cereal - 21.6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.21/oz
  • General Mills Made With Real Honey Retro Recipe Golden Grahams Cereal - 18.9 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.24/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
  • Brookshire's Bite Size Shredded Wheat Cereal - 16.4 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
    $0.21/oz
    was $3.99
    Offer Valid: Jun 24th - Oct 14th
  • Kellogg's Family Size Froot Loop With Marshmallows Cereal - 16.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.49
    $0.40/oz
    was $6.99
    Offer Valid: Sep 9th - Oct 7th
  • Malt O Meal Chocolate Marshmallow Mateys Cereal - 24 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
    $0.25/oz
Can't find what you're looking for?