Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Welch's Welchs Mixed Fruit Snacks - 0.05 Pound - 40 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.97
    $3.99/lb
    was $8.99
    Offer Valid: Jul 24th - Oct 2nd
  • Quaker Rice Cakes Caramel - 6.5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $0.69/oz
  • MOTT's Assorted Fruit Flavored Snacks - 0.8 Ounce - 40 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $9.49
    $0.30/oz
    was $10.99
    Offer Valid: Sep 18th - Dec 11th
  • Welch's Mixed Fruit Fruit Snacks - 0.8 Ounce - 10 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41/oz
    was $3.49
    Offer Valid: Aug 21st - Jan 15th
  • Sunsweet Ones Value Pack Amaz!n Prunes - 12 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.49
    $0.71/oz
  • QUEST Tortilla Style Protein Chips - 1.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $3.17/oz
  • Gimme Organic Sea Salt Roasted Seaweed Snacks - 0.35 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free
    Organic

    Open Product Description
    $2.79
    $7.97/oz
  • Atkins Endulge Treat Crunchalicious Bar - 0.776 Ounce - 5 Count

    Open Product Description
    $8.49
    $2.19/oz
  • Quest Cheese Crackers Cheddar - 1.058 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $10.49
    $2.48/oz
  • Welch's Fruit Snacks, Berries 'n Cherries, Family Size - 0.05 Pound - 40 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $7.97
    $3.99/lb
    was $8.99
    Offer Valid: Jul 24th - Oct 2nd
  • QUEST Tortilla Style Protein Chips - 1.1 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $3.17/oz
  • SUN-MAID California Raisins - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29
    $0.55/oz
  • Atkins Endulge Treat Chocolate Peanut Candies - 1.2 Ounce - 5 Count

    Open Product Description
    $8.49
    $1.42/oz
  • Bear Fruit Rolls Raspberry Multipack - 0.7 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.69
    $1.63/oz
  • Quaker Rice Cakes Lightly Salted - 4.47 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.49
    $1.00/oz
  • SUN-MAID Vanilla Dried, Whole Yogurt Covered Raisins Resealable Stand-Up Bag - 8 Ounce

    Open Product Description
    $3.49
    $0.44/oz
    was $4.19
    Offer Valid: Sep 25th - Oct 23rd
  • Atkins Snack Peanut Butter Protein Wafer Crisps - 1.27 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49
    $1.18/oz
    was $7.99
    Offer Valid: Sep 4th - Oct 2nd
  • Bear Fruit Rolls Strawberry Multipack - 0.7 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.69
    $1.63/oz
  • Bear Fruit Splits - 0.7 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.69
    $1.63/oz
  • Bear Strawberry Fruit Rolls Halloween - 0.35 Ounce - 20 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $10.99
    $1.57/oz
    was $13.49
    Offer Valid: Jul 27th - Oct 26th
  • Bear Tropical Fruit Rolls Multipack - 0.7 Ounce - 5 Count
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.69
    $1.63/oz
  • Belvita Energy Snack Bites Banana Dark Chocolate & Sunflower Seed Energy Snack Bites, Banana, And Seed, Bag - 5 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
    $1.00/oz
  • Brookshire's Sun-Dried Raisins - 6 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $2.49
    $0.42/oz
  • DAVE's Killer Bread Amped-Up Protein Bars Blueberry Almond Butter - 1.9 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.49
    $1.25/oz
  • DAVE's Killer Bread Epic Everything Snack Bites Crunchy - 7.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Organic

    Open Product Description
    $7.49
    $1.04/oz
  • DAVE's Killer Bread Heavenly Honey Nut Snack Bites Crunchy - 7.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Organic

    Open Product Description
    $7.49
    $1.04/oz
  • Dave's Killer Bread Oat-Rageous Organic Honey Almond Snack Bars - 1.75 Ounce - 4 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $1.00/oz
  • DAVE's Killer Bread Peanut Butter Chocolate Organic Snack Bites Pb & Chocolate - 7.2 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Organic

    Open Product Description
    $7.49
    $1.04/oz
  • Drizzilicious Birthday Cake With Chia, Quinoa & Flax! Mini Rice Cakes Bites - 4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.29
    $1.07/oz
  • Drizzilicious Cinnamon Swirl Bites Mini Rice Cakes - 4 Ounce
    SNAP EBT Eligible
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.29
    $1.07/oz