Filter Results

Departments

Category

Category

Brand

Brand

Additional Filters

Additional Filters

Search Results

Sort by
  • Original Pulled Rotisserie Chicken - Avg 0.68 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.47 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Short Cuts Twice Baked Potato - 1 Pound
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.99
    $3.99/lb
  • Roasted Chicken Breast - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.49
  • Classic Chicken Pot Pie - 1 Each

    Open Product Description
    $5.99
  • Short Cuts Chicken Spaghetti - Avg 0.75 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Chicken Livers - Avg 0.66 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.29 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Short Cuts Banana Pudding - Avg 1.25 Lbs
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.49 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Classic Chicken Pot Pie Sold Cold - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.99
  • Beef & Bean Burrito - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
  • Spicy Fried Chicken Tender Sold Cold - Avg 0.57 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.69 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Roasted Chicken Thigh - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $1.99
  • Fried Chicken Tender Sold Cold - Avg 0.66 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.59 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Short Cuts Chicken Alfredo Penne - Avg 0.88 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.67 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bone In Crispy Ranch Wing Sold Cold - Avg 0.80 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Full Slab BBQ Pork Ribs Sold Cold - 1 Each
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $16.99
  • Boneless BBQ Wings Sold Cold - Avg 1.00 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Boneless Buffalo Wings Sold Cold - Avg 1.00 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Boneless General Tso Wings Sold Cold - Avg 0.86 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $8.59 avg/ea
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Brookshire's Texas Ancho Chili Pork Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.47/oz
  • Brookshire's Texas Beef Tenderloin Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.47/oz
  • Brookshire's Texas Chicken Tomatillo Tamales - 2.5 Ounce - 6 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.99
    $0.47/oz
  • Fried Chicken Tenders Sold Cold - Avg 0.77 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $6.92 avg/ea
    $8.99/lb
    Final cost based on weight
  • Giovanni Rana Chicken Parmesan Lasagna - 25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.99
    $0.40/oz
  • Giovanni Rana Ultimate Meat Loaded Lasagna - 25 Ounce
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.99
    $0.40/oz
  • Ranch Chickie Wrap - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $4.99
  • Roasted Chicken Tender Snack Pack - 1 Count
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $5.49
  • Short Cuts Chicken Leg Quarters & Twice Baked Potato - Avg 1.00 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Short Cuts Chicken Tenders With Mac & Cheese - Avg 0.75 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $3.74 avg/ea
    $4.99/lb
    was $4.49 avg/ea
    Offer Valid: Sep 30th - Oct 7th
    Final cost based on weight
  • Short Cuts Herb Grilled Chicken Mac N' Cheese & Green Beans - Avg 0.75 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $9.74 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Short Cuts King Ranch Chicken - Avg 0.88 Lb
    SNAP EBT Eligible

    Open Product Description
    $7.91 avg/ea
    $8.99/lb
    Final cost based on weight